Про нас

ТОВ «ЕКОВДМ» є провідним підприємством на ринку поводження з відходами. Основна діяльність – це збирання та первинна обробка відходів і брухту дорогоцінних, кольорових та чорних металів від списаної електронної та оргтехніки, виведеного з експлуатації обладнання, приладів, комплектувальних виробів, деталей, також виробництво дорогоцінних металів (афінаж), на що є відповідні ліцензії Міністерства фінансів України та Міністерства промислової політики України.

Клієнти «ЕКОВДМ» в більшій мірі партнери, адже співпраця повністю взаємовигідна. У разі збору перероблених кольорових і чорних металів з відходів підприємств, усі метали здаються до Державної скарбниці України НБУ. Тому компанія, що надала ці відходи, також отримує прибуток. Підприємство гарантує своєчасну та повну виплату коштів за продаж перероблених дорогоцінних металів.

Компанія «ЕКОВДМ» співпрацює в різних галузях народного господарства, Міністерства освіти, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства сільського господарства, банківською системою, МНС МВД, СБУ, Міністерства юстиції та інших.

Крім того, підприємство має ліцензію Міністерства екології та природних ресурсів України на поводження з небезпечними відходами.

Увесь спектр діяльності досить широкий, зокрема пропонуються наступні послуги:

  • Збирання, розбирання та перероблювання офісної, побутової техніки, меблів. Збирання, первинна обробка відходів і брухту що містять дорогоцінні метали.
  • Надання послуг з технічного обстеження обладнання (офісного, побутового, обчислювального обладнання, друкувальних пристроїв, пристроїв спеціального призначення, тощо).
  • Збирання, зберігання, оброблення небезпечних відходів;
  • Збирання, заготівля окремих видів відходів, як вторинної сировини. Збирання та заготівля відходів полімерних виробів, відходів гумових виробів, у тому числі зношених шин.

Починаючи з 2010 року, підприємство поширювалось по всій території України, і сьогодні в кожній області є високоякісні сучасні установки по переробці сміття, відходів та небезпечних речовин. За цей час компанія здобула довіру серед тисяч клієнтів, жодного інциденту з непорозуміннями або несвоєчасними виплатами не було.

Передові технології та високий професіоналізм співробітників компанії забезпечує стабільний вивіз сміття та відходів з підприємств, установ та організацій. В штаті працює понад 35 фахівців, що допомагає утилізувати більше 100 тонн сміття в місяць!

Гнучкий та індивідуальний графік утилізації, постійний контроль за об’ємами та повністю прозора система підвищує рівень довіри клієнтів. ТОВ «ЕКОВДМ» є провідним підприємством на ринку поводження з відходами, що і являється показником нашої роботи.

Ми працюємо з такими матеріалами, речовинами:

  • відпрацьовані батареї свинцевих акумуляторів (цілі чи розламані);
  • відходи що містять свинець, відходи, що містять ртуть, або її сполуки;
  • відходи та брухт електричних та електронних вузлів, що містять компоненти такі як акумуляторні та інші батареї;
  • відпрацьовані нафтопродукти, непридатні для використання за призначенням (у тому числі відпрацьовані моторні, індустріальні масла та їх суміші);
  • відходи забруднені нафтопродуктами – промаслений пісок, папір, деревина, грунт, ганчір’я, відпрацьовані фільтри, відходи сумішей масло/вода, вуглеводні/вода, емульсії, тощо.

Аби зберегти екологію нашої країни, аби дотримуватись норм чинного законодавства в сфері утилізації відходів, аби забути про проблему вивозу сміття, Вам необхідно звернутись до компанії «ЕКОВДМ». Найвигідніші умови співпраці, стабільність в наданні послуг по всій Україні, це лише крапля з усіх переваг, котрі містяться в нашому сервісі.

 

Хочете співпрацювати?

Заповніть форму зворотного зв'язку, і наш менеджер зв'яжеться з вами протягом години для уточнення всіх необхідних деталей