Скільки коштує утилізація відходів в Україні?

Четвер, 29 листопада 2018 14:09 Прочитано 1522 разiв

Скільки коштує утилізація відходів в Україні? Від чого залежить ціна утилізації?

Утилізація виробничих відходів це вивезення, переробка і знищення сміття, залишків матеріалів або рідин, які в подальшому не зможуть завдати шкоди навколишньому середовищу, а перероблені матеріали можна буде повторно використовувати. Багато компаній і окремі заводи, збільшуючи свої обсяги виробництв збільшують і обсяги відходів, виникає питання, а куди ж його подіти? Найчастіше замовляють послуги сторонніх компаній по утилізації сміття, але, яка ціна такої послуги? Скільки коштує послуга утилізації відходів, сміття в Україні? Чи вигідно користуватися допомогою таких компаній з вивозу та переробки сміття?

Скільки коштує утилізація відходів в Україні? Які є способи дешевої утилізації?

Будь-яке підприємництво має на маті отримання прибутку, але для того, щоб грамотно вибудувати своє виробництво, необхідно продумати кожен крок. І важливим кроком є ​​вивезення відходів і сміття, яке щодня з'являється. Щоб зняти з себе проблему утилізації відходів, компанії укладають договір з спеціалізованними підприємствами. Наша компанія «ЕКОВДМ» є лідером по всій Україні, яка надає послуги утилізації сміття з підприємств, заводів, цехів, офісів і т.д.

Вартість утилізації відходів в Україні залежить від багатьох факторів:

  • Спосіб утилізації;
  • Матеріали, які утилізують;
  • Обсяги (об’єми) відходів;
  • Рівень небезпеки;
  • Можливість переробки відходів.

Це основні показники, за якими можна орієнтуватися в цінах. Утилізація відходів – це складний високотехнологічний процес, до якого потрібно підходити дуже серйозно. Більш того, утилізація дуже обмежена рамками закону, тому діяти потрібно строго в межах санітарних норм і правил. Більшою мірою це ускладнює процес утилізації, тому і ціна зростає.

В Україні існує 4 класи небезпеки відходів:

  • I клас - надзвичайно небезпечні (відпрацьовані люмінесцентні лампи);
  • II клас - високо небезпечні (акумуляторні батареї, свинцеві некондиційні акумулятори);
  • III клас - помірно небезпечні речовини (моторні, трансмісійні та інші масла, відходи піску, забрудненого нафтопродуктами, автомобільні фільтри);
  • IV клас - малонебезпечні (основна маса відходів).

До кожного класу є свої правила, які обов'язково потрібно враховувати при утилізації. Перший клас (надзвичайно небезпечні) – найважчий, так як утилізація люмінесцентних ламп і подібних пристроїв дуже складна. Вартість утилізації перших класів небезпеки відходів відчутно вище. Але якщо користуватися послугами компанії «ЕКОВДМ», тоді ніяких проблем з утилізацією, її вартістю, законністю і швидкістю не буде.

Металеві відходи (від металургійних заводів, автомобілів, офісної техніки) може розбиратися на цінні метали, в подальшому здаватися до Державної скарбниці НБУ. Наша компанія надає такі послуги і виплачує вартість отриманого обсягу чорного і кольорового металу. Для виробництв це можливість не тільки заощадити на утилізації сміття, відходів, а й отримати прибуток за віддані відходи.

Виробництва, які звернулися до всеукраїнської компанії «ЕКОВДМ» задоволені своїм вибором, і забули про проблему утилізації сміття. Будь-які рівні небезпеки, будь-які обсяги не будуть перешкодою для якісної переробки. Спектр послуг дуже широкий, при цьому вартість вивезення, переробки відходів демократичні і не вдарять по бюджету Вашої компанії. Ну а в окремих випадках (при роботі з металом) можуть принести ще й прибуток!

Автор Administrator
Оцінити матеріал
(0 голосів)

Хочете співпрацювати?

Заповніть форму зворотного зв'язку, і наш менеджер зв'яжеться з вами протягом години для уточнення всіх необхідних деталей