Як утилізувати промислові відходи в Україні?

Четвер, 29 листопада 2018 14:02 Прочитано 1487 разiв

Як утилізувати промислові відходи різного ступеня небезпеки в Україні?

В процесі виробництв завжди залишаються зайві матеріали, купи сміття або навіть небезпечні для навколишнього середовища речовини. Від цих відходів обов'язково потрібно позбавлятися, так як в разі скупчення великої кількості відходів від виробництва, вони стають небезпечними для працівників, приносять незручності тощо. Весь сучасний світ бореться з погіршенням екології, і Україна також веде жорстку боротьбу з порушниками. Тому відходи необхідно вчасно і законно утилізувати, а яким чином це робити, ми зараз і розповімо. Також, розкажемо, як утилізувати відходи різних класів небезпеки, і найголовніше, як заощадити на цьому?

Як утилізувати відходи від виробництва в Україні?

Питання про утилізацію відходів з кожним роком стає гостріше, і його складніше вирішити. Погіршення екології призводить до того, що за порушення законодавства України в сфері охорони навколишнього середовища, вимоги до утилізації та санкції підвищуються. Тому кожен підприємець замислюється, а як краще утилізувати відходи з виробництва, як правильно це робити?

Унікальну статистику навели журналісти в 2018 році, в якій було зазначено, що законних звалищ на території України – 3,5 тис., а незаконних – 35 тис. І загальна площа цих звалищ – 45 тис. кв. м., що дорівнює 7% всієї території України. Такі цифри жахають суспільство, і вихід з цієї проблеми існує!

Способів утилізації сміття, відходів досить багато. Технології сучасного світу тільки поліпшуються, з'являються нові обладнання з утилізації, нові методи позбавлення відходів (в тому числі і небезпечних для життя). Але такі поліпшення виробництв дуже дорогі і не по бюджету багатьом підприємствам. Тому легше замовляти послуги з утилізації сміття з виробництва.

І дешевизна - це не єдиний плюс послуги з утилізації відходів. Сюди можна віднести:

  • Відсутність затрат часу, людських сил на утилізацію;
  • Гнучкий графік утилізації;
  • Можна забути про проблему вивезення відходів;
  • Можливість утилізації навіть небезпечних відходів;
  • Повністю законний спосіб утилізації;
  • Гарантія точної за часом утилізації.

Більшість великих компаній позбуваються від виробничих відходів різними шляхами. Найголовніше, що доставляє незручності і на що витрачається велика кількість коштів - дотримання утилізації в рамках закону, в якому прописані чіткі санітарні норми. Внаслідок цього компанії, виробництва різних рівнів намагається вийти з ситуації і вирішити питання утилізації легше, при цьому дотримуючись закону.

 І найправильнішим способом утилізації сміття і відходів з цеху, офісу, заводу та інших виробничих приміщень – це замовлення послуг з вивезення та переробки сміття. Виробничі відходи набагато довше розкладаються в землі, і приносять колосальну їй шкоду. Тому сьогодні весь світ стежить за дотриманнями санітарних норм, в тому числі і Україна. Щоб не було проблем з законом, і питання з утилізацією сміття від виробництва, заводу було вирішено, зверніться до представників компанії «ЕКОВДМ».

Компанія «ЕКОВДМ» – це компанія, яка з 2010 року займається утилізацією сміття, відходів, в тому числі і небезпечних. Більше 100 тонн відходів на місяць утилізується за допомогою сучасного обладнання і найефективніших технологій. Компанія працює по всій території України, тому навіть з далеких куточків країни можна позбутися проблем з утилізацією сміття. Після підписання договору з «ЕКОВДМ», питання: «як утилізувати відходи в Україні?» стояти не буде. Це наша компетенція, і ми будемо вирішувати це питання за Вас.

Автор Administrator
Оцінити матеріал
(0 голосів)

Хочете співпрацювати?

Заповніть форму зворотного зв'язку, і наш менеджер зв'яжеться з вами протягом години для уточнення всіх необхідних деталей